Majstor: Mesi je u 93. minutu oduševio navijače Barse, stavio je Realu so na ranu bez kopačke /video/

Sportal blic 23.12.2017  |  Darko Nikolić

Jedno je dati gol Realu, a nešto sasvim drugo, čak i veće, uradio je Lionel Mesi u završnici 175. prvenstvenog el klasika, u kome je sa Barselonom pobedio u Madridu sa 0:3.

Foto: Tanjug/AP Lionel Mesi, bez kopačke, slavi pogodak Vidala za konačnih 0:3 u Madridu Mesi je iz penala zatresao mrežu "kraljvića" za vođstvo od dva gola razlike, a onda je u 93. minutu asistirao rezervisti Aleiksu Vidalu za konačan rezultat. I to kako. Lopta je najpre Argentincu bežala u aut, on ju je klizećim "startom" zaustavio, potom se pridigao, koji tren kasnije pobegao svom čuvaru Marselu po desnom krilu i, iako ga je Brazilac stvarno