Šokantan meč u Pioniru, Partizan prokockao „plus 21”, izgubio od sjajnog Mornara, plej-of pod velikim znakom pitanja (video)

Sportski žurnal 23.12.2017
Šokantan meč u Pioniru, Partizan prokockao „plus 21”, izgubio od sjajnog Mornara, plej-of pod velikim znakom pitanja…

Verovali ili ne, crno-beli poraženi od tima za koji je poene ubacivalo svega šest igrača

Fantastičnu prvu četvrtinu odigrao je Partizan, posle deset minuta rezultat je glasio 25:7! Malo ko je tada verovao da će Barani u bilo kom trenutku meča biti u igri. Osim poena Lukovića za vođstvo Mornara (2:0), sve je išlo na crno-belu vodenicu. Serija Beograđana je potrajala do 17:2! Poenima Tanaskovića u 12. minutu Partizan je imao i 20 poena viška (29:9). Uhvatili su gosti napadački ritam u drugoj četvrtini, ali im je u odbrani još uvek