Изјава градоначелника Новог Сада и функционера СНС-а директан притисак на суд
Инсајдер 26.12.2017 | Инсајдер

Милош Вучевић, потпредседник Српске напредне странке и градоначелник Новог Сада оптужио је судије које су донеле ослобађајућу пресуду у поступку против бившег министра Предрага Бубала да су корумпиране и да су плаћене за такву пресуду.
„Ово више нема никаквог смисла“, рекао је Вучевић истичући да не говори као потпредседник СНС и као градоначелник Новог Сада, већ као правник и обичан грађанин. Председник Високог савета судства за Инсајдер о изјави Вучевића: Не памтим овакав напад на правосуђе Он је, како преносе медији , позивао јавност да "не ћути више на срамне ослобађајуће пресуде, како је рекао, највећим криминалцима, који су ојадили државу и грађане. „Господо судије,








