Бољевић: Вучевићева изјава најстрашнији напад на судство
Н1 Инфо 26.12.2017 | ФоНет

Председница Друштва судија Драгана Бољевић изјавила је да је запрепашћена изјавом градоначелника Новог Сада Милоша Вучевића о судијама које су пресудиле у поступку против бившег министра Предрага Бубала и осталих у случају приватизације Луке Београд и истакла да је њен циљ подривање поверења у целокупно правосуђе.
“Немам друге речи осим запрепашћења. Ово је јасан пример притиска на правосуђе и то пре свега на оне који би требало да одлучују у овом предмету у другостепеном поступку”, рекла је Бољевић за Инсајдер. Она подсећа да политичари не смеју да шаљу грађанима овакве поруке, које уништавају већ нарушен углед правосуђа у Србији. “Ово је један од најстрашнијих напада на судство у Србији. Вучевић је и адвокат и врло добро зна какву тежину имају






