Zvezde povređene, tragičar je naš: Luka propustio da u 92. minutu iz penala nanese Sitiju prvi poraz u Premijer ligi!

Sportal blic 31.12.2017  |  Darko Nikolić

U 21. kolu Premijer lige Mančester siti po prvi put od 21. avgusta nije uspeo da ostvari pobedu - na gostovanju Kristal Palasu bilo je 0:0. A lako je mogla da trijumfuje i domaća ekipa, no u 92. minutu srpski reprezentativac Luka Milivojević nije iskoristio jedanaesterac.

Foto: Tanjug/AP Luka Milivojević na meču sa Sitijem Lider engleskog šampionata je posle 18 uzastopnih osvajanja celog plena bio apsolutni favorit u borbi sa "davljenikom", 17-plasiranim timom koji se grčevito bori za opstanak. I, iako Kristal Palas, za koji je Milivojević prilično dobro odigrao ovu utakmicu do samog kraja, nije uspeo da iz igre uputi šut u okvir gola "građana", ni gosti nisu iskoristili svoje šanse. Imali su više udaraca (14:4),