Napoli siguran protiv Verone, Lacio ubedljiv, asistencije Baste i Milinković-Savića

Sportski žurnal 06.01.2018

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu Veronu sa 2:0, dok je Lacio na gostovanju protiv SPAL-a slavio sa 5:2, uz četiri gola Ćire Imobilea u utakmicama 20. kola italijanske Serije A

Lideru šampionata, Napoliju, bilo je potrebno više od 60 minuta igre da povede na svom terenu protiv Verone. Ekipa Mauricija Sarija povela je tek u 66. minutu golom Kalidua Kulibalija, da bi konačnih 2:0 postavio Hose Kaljehon u 78. Lacio je na gostovanju protiv SPAL-a odigrao vrlo efikasno prvo poluvreme, u kom je postigao četiri, a primio dva gola. Gosti su poveli golom Luiza Alberta u petom minutu, da bi domaćin izjednačio preko Mirka