Ataman: Revanširali smo se Zvezdi za bolan poraz u Beogradu, Štimac nije mnogo doprineo trijumfu

Sportal blic 12.01.2018  |  Milan Zarić

Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da prekinu lošu tradiciju na gostovanjima Efesu, jer su i treći put uzastopno poraženi. Ovoga puta crveno-beli su izgubili sa 95:104 u 17. kolu Evrolige, a trener turskog tima Ergin Ataman nije skrivao zadovoljstvo.

Foto: georgia panagopoulou / EPA; Ergin Ataman Srpski i regionalni šampion je imao egal tokom prve četvrtine, ali su "pivari" od polovine druge četvrtine stekli prednost, koju nisu ispuštali do kraja meča. - Imali smo dvojicu odličnih plejmejkera - Erika Mekoluma i Tonija Daglasa. Pomogli su nam u organizaciji svakog napada. Pokušavali smo da napadnemo što više Tejlora Ročestija, za kojeg znamo da ima probleme u odbrani. Imali smo propusta u