Zatajili bočni igrači: Marković o golu sa krila u 52. minutu: Takav stil igre gajimo

Sportal blic 13.01.2018  |  Jelena Medić

Rukometaši Srbije su se držali do 25. minuta protiv domaćina na startu Evropskog prvenstva, imali su egal, ali onda se sve srušilo. Greške su odvele "orlove" u ubedljiv poraz u prvom kolu grupe A (22:32), a levo krilo Dobrivoje Marković smatra da naši momci mogu mnogo bolje u preostala dva meča.

Meč sa Hrvatskom mora što pre biti zaboravljen i izabranici Jovice Cvetkovića će morati da se fokusiraju na duel sa Šveđanima (nedelja, 18.15). - Razmišljali smo mnogo o utakmici. Ipak, novi je dan, zaboravili smo Hrvatsku i spremamo se za Švedsku. Utakmica protiv domaćina je bila čudna, bili smo u egalu, a onda smo na poluvreme otišli sa pet golova minusa. U nastavku smo pokušali da se vratimo, ali nije išlo - rekao je Marković za Tanjug. Foto: