Sad je sve jasno, teško Vengeru u nastavku sezone, "Tobdžije" bez bodova na "Vitalitiju"!

Sportske.net 14.01.2018  |  Sportske.net

Čileanac će u najskorijem roku napustiti "Emirejts", a evo kako Arsenal izgleda bez njega i Mesuta Ozila.

Fudbaleri Arsenala doživeli su poraz na gostovanju Bornmutu. Ekipa koja se bori za opstanak slavila je na svom stadionu rezultatom 2:1 (0:0). U prvom poluvremenu nije bilo preterano dinamično, najbolju priliku je još u startu imao mladi Mejtland-Najls, koji je pogodio prečku. U nastavku ipak druga slika, nakon samo sedam minuta Arsenal stiže do gola. Ivobi je poslao maestralan pas ka Beljerinu, Španac je pobegao odbrani "Trešnjica" i uz malo