Kraj za viktora: Troickog provocirala publika, on spasao meč loptu, pogodio sudiju, pa izgubio od Kirjosa

Sportal blic 17.01.2018  |  Darko Nikolić

Viktor Troicki nije uspeo da prebrodi 2. kolo Australijan opena u kome ga je posle dva sata i 14 minuta vrlo zanimljive borbe savladao Nik Kirjos, i to sa 7:5, 6:4, 7:6(2).

Foto: Tanjug/AP Viktor Troicki Već od samog početka, Viktor je imao probleme sa talentovanim momkom od koga cela Australija očekuje da neočekivano ponašanje zameni - (ne)očekivano dobrim rezultatima. Krijos, 17. nosilac na ovom grend slemu, pet minuta je odolevao u prvom odigranom gemu, stvorivši dve brejk prilike. Troicki je tada izašao kao pobednik, ali... Foto: Tanjug/AP Nik Kirjos U čitavom nastavku prvog seta, naš teniser nije nijednom bio