(Фото, видео) Вучић прекршио протокол да би послао поруку за 3.000 Срба у лапљем селу: Хвала вам што браните српско име и презиме, што браните огњишта! Нисте сами!
Курир 20.01.2018

Председник Србије Александар Вучић обратио се мештанима Лапљег села и Грачанице. Он је одржао конференцију за новинаре у сали дома културе где је било око 200 људи, док га је испред чекало барем 3.000 грађана. Вучић је дочекан аплаузом и повицима "Србија, Србија!" а мимо протокола обратио се људима који су га дочекали испред сале. "Хвала што сте овде и што браните српско име и презиме, што браните своја огњишта. У овим тешким тренуцима после











