Ne ide bez Nejmara, Depaj srušio "Svece", ali tu nije kraj lošim vestima za PSŽ!

Sportske.net 21.01.2018  |  Sportske.net

U derbiju 22. kola francuske Lige 1, Lion je ugostio aktuelnog lidera, ekipu Pari sen Žermena.

Fudbaleri Olimpik Liona slavili su na svom stadionu protiv Pari sen Žermena, na kraju je bilo 2:1 (1:1), za domaćina. U prvom poluvremenu videli smo dva sjajna gola, Fekir je najpre u drugom minutu pogodio mrežu gostiju iz prestonice, sjajno je izveo slobodan udarac sa preko 30 metara udaljenosti. Igrao se 36. minut, kada je Mbape izbio sam pred golmana Liona Lopesa, ali ga je Portugalac zaustavio, pritom ga poslavši na zemlju. Ovaj snažan duel