Nakon hapšenja petorice prevaranata iz Srbije: Lažni poštari iz Valjeva koji su varali građane proterani iz BiH
Blic 23.01.2018 | Nikola Morača
![Nakon hapšenja petorice prevaranata iz Srbije: Lažni poštari iz Valjeva koji su varali građane proterani iz BiH](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Ministarstvo bezbednosti BiH proteralo je petoricu državljana Srbije koji su se u Republici Srpskoj lažno predstavljali kao poštari i varali građane prodajući im poštansku sandučad, saznaje “EuroBlic”.
Policijska uprava Banjaluka 11. januara uhapsila je državljane Srbije, Petra Vasića, Darka Bebića, Stevana Milovanovića, Nikolu Lekovića i Bojana Milinkovića, sve iz Valjeva, zbog sumnje da su se lažno predstavljali kao poštari i građanima Srpske prodavali sandučad. Nakon kriminalističke obrade, osumnjičeni su predati Ministarstvu bezbednosti BiH, odnosno Službi za poslove sa strancima i u međuvremenu su proterani iz BiH. Tokom istrage utvrđeno