Gol Jojića iz slobodnjaka za remi Jarčeva, Kostić pogodio za novi bod Hamburga (video)

Sportski žurnal 27.01.2018

Goleda vodećeg Bajerna protiv Hofenhajma, Borusija iz Dortmunda izbegla poraz u nadoknadi vremena

Fenjeraš Keln je prekinuo niz od tri vezane pobede, kod kuće su Jarčevi remizirali (1:1) sa Augzburgom, a jedini gol domaćina je delo Miloša Jojića u 40. minutu iz slobodnog udarca. Lajpcig je kod kuće odigrao 1:1 sa Hamburgerom, a gol za goste delo je reprezentativca Srbije Filipa Kostića, dobio je loptu u prostor, a potom je rutinski obišao golmana i pogodio za pola plena. Hofenhajm je posle 12 minuta poveo u Minhenu 2:0, uz to su gosti