Veliki bod: Futsaleri Srbije u poslednjem minutu došli do remija protiv Slovenaca na Evropskom prvenstvu!

Sportal blic 30.01.2018  |  Milan Zarić

Futsal reprezentacija Srbije došla je do velikog boda na startu Evropskog prvenstva u Sloveniji! Naši momci su gubili sa 2:0 od domaćina, ali su pogotkom Tomića 28 sekundi pre kraja došli do remija - 2:2.

Slovenci su bolje ušli u meč i već su u četvrom minutu došli do prednosti. Šutirao je sa desne strane Fetić, koji je nadmudrio našeg golmana Momčilovića i probacio mu je loptu kroz noge. Nastala je veliak euforija u "Stožicama", dok naši momci nisu uspeli da odgovore. Pokušavali su Rajčević i Kocić, ali nisu mogli da nađu put do mreže. U jeku inicijative "orlova" Slovenci su došli do novog pogotka. Fideršek je u 15. minutu izveo korner, volej je