Iskustvo je njegov adut: Anđelković: Najvažnije da se niko ne povredi, bićemo spremni za CSKA
Sportal blic 03.02.2018 | Veljko Ivanović
![Iskustvo je njegov adut: Anđelković: Najvažnije da se niko ne povredi, bićemo spremni za CSKA](https://nstatic.net/img/logo/s/blic-sport.png)
Za fudbalere Crvene zvezde trening osmog dana boravka u Antaliji bio je nešto slabijeg intenziteta, kako bi se prvotimci pripremili za prijateljsku utakmicu sa Ujpeštom, koja je zakazana za nedelju od 15 časova.
Izabranicima Vladana Milojevića meč sa petoplasiranom ekipom mađarskog šampionata biće sedma provera od početka zimskih priprema, a za sada su zabeležili četiri pobede i dva remija. - Najvažnije je da uđemo u utakmicu spremni i da se niko ne povredi, videli ste u prethodnom susretu kakvih smo problema imali. Naravno da idemo na pobedu, kao i u svim utakmicama do sada. Nadam se da ćemo protiv Ujpešta odigrati još bolje nego što je to bio slučaj