Kristal palas slavi Srbina: Milivojević doneo bod timu iz Londona u Premijer ligi

Sportal blic 04.02.2018  |  Milan Zarić

Fudbaleri Kristal Palasa ostali su neporaženi na svom terenu protiv Njukasla (1:1) u 26. kolu Premijer lige, za šta Luka Milivojević ima najviše zasluga. Srpski vezista je bio precizan sa penala i tako je doneo bod ekipi iz Londona.

Foto: Tanjug/AP Trenutak kada je Luka Milivojević zatresao mrežu Njukasla Igrači Kristal Palasa su došli do važnog boda u borbi za opstanak u elitnom rangu engleskog fudbala, pa su i posle ovog kola ostali pozicionirani ispred Njukasla na tabeli. Doduše, moglo je da bude potpuno drugačije, jer je gost vodio od 22. minuta golom Dijamea nakon asistencije Ajozea Pereza. Sa tim rezultatom se i otišlo na poluvreme i činilo se da će se "svrake"