Ludnica na Enfildu, katastrofalno suđenje u remiju Liverpula i Totenhema, dva gola Salaha, Kejn promašio penal, pa sa kreča doneo bod u 94. minutu (video)

Sportski žurnal 04.02.2018
Ludnica na Enfildu, katastrofalno suđenje u remiju Liverpula i Totenhema, dva gola Salaha, Kejn promašio penal, pa sa kreča…

Fudbaleri Liverpula i Totenhema igrali su nerešeno 2:2 u poslednjoj nedeljnoj utakmici 26. kola engleske Premijer lige, koju su obeležile sudije

Utakmica na stadionu Enfild donela je mnogo uzbuđenja i neizvesnosti. Liverpul je dva puta imao prednost, u poslednji minut meča ušao je pri vođstvu od 2:1, ali je ipak posle druge sporne sudijske odluke u roku od pet minuta Totenhem iz jedanaesterca stigao do izjednačenja. Domaćin je poveo golom Mohmeda Salaha u trećem minutu nakon što je odbrana Totenhema pogrešila i prepustila Egipćaninu loptu na ivici šesnaesterca. Do poluvremena bitka se