Partizan pobedio na kraju priprema, rađa se novi as našeg fudbala!

Sportske.net 08.02.2018  |  Sportske.net

Partizan pobedom završio pripreme na Kipru. Ipak lepa uvertira za Viktoriju Plzenj, iako se to posle prvog poluvremena nije moglo reći. Junak meča momak koji je došao do punog izražaja na ovim pripremama i njegove igre su možda i najnoviji dobitak crno-belih ove zime.

Fudbaleri Partizana rezltatski uspešno su okončali pripreme u Limasolu, pošto su danas u generalnoj probi za nastavk sezone savladali Šahtjor Soligorsk rezultatom 2:1. Prvo poluvreme ove utakmice bilo je baš monotono u svom najvećem delu, bez ikakvih uzbuđenja i na jednoj, i na drugoj strani. Tek posle 25 minuta igre, prva opasnost pred golom Šahtjora. Zoran Tošić je iznudio slobodan udarac sa dvadeset metara, on ga je i izveo, odlično gađao pod