Краљево ће купити своју аутобуску станицу
Политика 12.02.2018 | Мирољуб Дугалић

Због бројних правних зачкољица најбоље је да станичну зграду купи град или ће она бити обично стајалиште
Краљево – После продаје ауто-базе „Аутотранспорта”, краљевачког предузећа у стечају турској компанији „Тај група” постао је актуелан проблем власништва па и рада аутобуске станице у Краљеву. Јер, поменуто предузећа је давно купило станичну зграду, али није и земљиште па је оно сада државно и тешко може бити продато приватнику. Значи кад би неки приватни ауто-превозник и купио зграду он својим аутобусима не би могао до било којег од 25












