Čačani pokazali zube šampionu, Dangubić leteo, novi problemi za Alimpijevića (TVITOVI)

Sportske.net 15.02.2018  |  Sportske.net

Košarkaši Crvene zvezde mts u dvorani "Čair" u Nišu igraju utakmicu 1/4 finala Kupa Radivoja Koraća protiv Borca iz Čačka.

Nakon 20 minuta igre u Nišu, "crveno-beli" vode sa 36-30. U prvoj četvrtini šut nije najbolje služio izabranike Dušana Alimpijevića, nisu bolji bili ni gosti, ali su se Bajićevi puleni dobro držali i bili su u egalu sa daleko kvalitetnijim protivnikom. U nastavku Zvezda uspeva da se odlepi, ali je Borac pred kraj drugog kvartala uspeo da smanji zaostatak i sa samo šest poena deficita ode na odmor. Jasna je namera trenera Borca, želi da