Skandal u Hrvatskoj: Devojka fudbalera Vedrana Ćorluke predstavljaće svoju zemlju na Evroviziji, mnogi smatraju da je on progurao!
Kurir 15.02.2018
![Skandal u Hrvatskoj: Devojka fudbalera Vedrana Ćorluke predstavljaće svoju zemlju na Evroviziji, mnogi smatraju da je on…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Hrvatska je izabrala svog predstavnika koji će ih predstavljati u Lisabonu na takmičenju za Pesmu Evrovizije. Pevačica Franka Batelić (25) će ove godine predstavljati Hrvatsku na Evroviziji, iako mnogi nisu oduševljeni time. "Ko kaže da se snovi ne ostvaruju", napisala je Franka na društvenim mrežama kada je sa svojim fanovima podelila vest o odlasku u Lisabon. Međutim, nisu svi oduševljeni njenim ostvarenim snovima. ⚫️⚪️ • eying the future. [ ]