Nije bilo iznenađenja: Zlatibor parirao u prvom poluvremenu, Partizan u polufinalu Kupa Radivoja Koraća

Sportal blic 16.02.2018  |  B. O.

Košarkaši Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Radivoja Koraća, pošto su boljom igrom u drugom poluvremenu nadigrali Zlatibor sa 67:54 (17:14, 15:16, 21:8, 14:16).

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Nenad Čanak Odlično je parirao tim iz Čajetine u prvih 20 minuta, briljirali su Bogdan Riznić i Vladimir Veličković za tri poena, dok crno-beli nisu imali nikakvih rešenja u napadu. Zbog toga su u nekoliko navrata bili u rezultatskom zaostatku, što je posebno nerviralo trenera Nenada Čanka. Ipak, odluka je pala u trećoj četvrtini. Ostali su košarkaši Zlatibora bez snage i koncentracije u završnici, dok je tim