U napade bez juriša

Danas 22.02.2018  |  Piše: O. N.

Partizan mora da da gol Viktoriji u Plzenju da bi prošao u osminu finala Lige Evrope (19.00) Da Partizanova odbrana nije uhvaćena na krivoj nozi devet minuta pre kraja tvrdog meča u Humskoj, a grčki sudija Sidiropulos i njegovi pomoćnici prevideli ofsajd pre izjednačujućeg pogotka Viktorije (1:1), srpski šampion ne bi morao da ide na sve ili ništa u večerašnjem revanšu sa češkim klubom.

Tamo gde bi mogli da završe prvi put posle 2005. godine ako zadrže nivo defanzivne koncentracije i discipline iz prvih 90 minuta, a poprave realizaciju u još jednoj verovatnoj pozicionoj borbi. – Nećemo kalkulisati. Od prvog minuta ćemo pokušati da se nametnemo, budemo agresivni, pritisnemo protivnika, jer nam samo pobeda odgovara. Nije to prekidač, da se u početku malo branimo, pa da ih pritisnemo u poslednjih 15 minuta. Moramo odmah da stavimo