Posle Nemačke: Đorđević: Igrali smo srcem, promašili smo previše slobodnih bacanja

Sportal blic 23.02.2018  |  B. O.

Košarkaši Srbije izgubili su od selekcije Nemačke sa 79:74 u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2019. godine, a selektor Aleksandar Đorđević je rekao da je značaj utakmice 3. kola grupe G opteretio pojedine igrače.

Foto: KSS / Promo - Nemci su odigrali tvrdu, fizički veoma dobru utakmicu. Mi smo, sa druge strane, promašili previše slobodnih bacanja u drugom poluvremenu i to nas je koštalo poraza. Možda je značaj utakmice opteretio neke naše igrače, pa smo i u poslednjem minutu sa tri promašena slobodna bacanja, ispustili priliku da utakmicu uvedemo u potpuno izjednačenu završnicu – rekao je Đorđević. On je svestan da su greške presudile pobednika, ali je