SL - ''Pljuštali'' crveni kartoni, Stolica besan na Anđeloskog, pretendenti na Evropu bez pobede!

Sportske.net 24.02.2018  |  Sportske.net

Superligaško popodne u znaku Ivanjičana, ali i sudija koji su gotovo na svim mečevima delili crvene kartone.

Fudbaleri Vojvodine nisu uspeli da trijumfuju na gostovanju u Šapcu, i ne samo to, nego su tek u finišu uspeli da stignu do boda. Na kraju, 1:1, Mačva je povela u 84. minutu golom Bojana Matića, a četiri minuta kasnije izjednačio je Lazar Arsić, prelepim golom iz slobodnog udarca. Poslednje minute meča obeležilo je isključenje trenera Vojvodine Ilije Stolice, koji je bio besan na glavnog arbitra Anđeloskog jer je ovaj produžio meč samo za dva