Novi kiks Parnog valjka u Humskoj, Vučić sa kreča načeo šampiona, Zdjelar doneo bod (video)

Sportski žurnal 25.02.2018

Gosti iz Zemuna poveli su na stadionu Partizana golom levog beka zeleno-plavih u 70. minutu posle sumnjiv dosuđenog jedanaesterca. Konačnih 1:1 i bod domaćinu doneo je Zdjelar u četvrtom minutu nadoknade

Partizan – Zemun 1:1 (0:0) Strelci: 0:1 - Vučić u 70, 1:1 - Zdjelar u 90+4 . minutu. Stadion: Partizana. Bez prisustva gledalaca. Sudija: Dejan Santrač. Pomoćnici: Dejan Potočan i Goran Beljin. PARTIZAN: Stojković, Cucin, N. R. Miletić, Ostojić, Urošević, Zdjelar, Pantić (od 66. Ilić), Tošić (od 74. Ivanović), Janković (od 46. Tavamba), Suma, Ožegović. ZEMUN: Milošević, Milutinović, Cvetković, Trajković, Vučić, Luković, Kiso, Simić (od 90.