Umalo senzacija: Zdjelar produžio život Đukiću, Zemun u poslednjem minutu ispustio pobedu protiv Partizana

Sportal blic 25.02.2018  |  B. O.

Fudbaleri Partizana nastavili su da pružaju blede partije ovog proleća, pa na svom terenu nisu uspeli da savladaju Zemun u 24. kolu Superlige. Gubili su crno-beli do poslednjeg minuta sudijske nadoknade, kada je Saša Zdjelar sprečio poraz - 1:1.

Foto: Oliver Bunić / RAS Srbija Miroslav Đukić, trener Partizana Izabranici Miroslava Đukića su uspeli da posle loše igre dođu do trijumfa protiv lučanske Mladosti u prošlom kolu, ali to sa Zemuncima nije bio slučaj. Jeste Partizan imao terensku inciijativu, nekoliko dobrih prilika, ali gola nije bilo. Kada je tako, onda se ne može očekivati ni neki povoljniji rezultat. Crno-beli nisu imali mnogo rešenja za defanzivni bedem tima iz Gornje