U humskoj grme: Vazura: Partizan je brutalno pokraden, sudija nas je namerno oštetio

Sportal blic 25.02.2018  |  B. O.

Fudbaleri Partizana su remizirali u poslednjem meču 24. kola Superlige protiv Zemuna (1:1) na svom terenu, i to nakon što su golom Saše Zdjelara u 94. minutu izbegli poraz. U redovima šampiona Srbije osuli su paljubu po sudiji Dejanu Santraču, te ga smatraju odgovornim za kiks u šampionatu.

Kao ključni detalj meča iz Humske navode detalj iz 70. minuta, kada je Nemanja Vučić pao posle duela sa mladim desnim bekom crno-belih Cucinom, a Santrač je diskutabilno pokazao na belu tačku. Vučić je bio precizan i doneo je prednost Zemunu. - Partizan je brutalno pokraden! Sudija je odlučio koji će rezultat biti na ovom meču. Jasno nam je stavljeno do znanja kako će se sudije ophoditi prema Partizanu do kraja sezone. Kontakt apsolutno nije