(Video) Srbija posle mučenja i drame savladala Austriju: Orlovi Saleta Đorđevića uz veliku podršku sa tribina slavili u Beču

Kurir 25.02.2018
(Video) Srbija posle mučenja i drame savladala Austriju: Orlovi Saleta Đorđevića uz veliku podršku sa tribina slavili u…

Košarkaška reprezentacija Srbije savladala je teže nego što se očekivalo Austriju 82:81 (21:18, 20:25, 25:20, 16:18) u meču četvrtog kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo koje će se 2019. godine igrati u Kini.

Srbija sada ima tri pobede i jedan poraz i na drugom je mestu, iza Nemačke, koja je savladala Gruziju (87:77) i pred dolazak u Srbiju 2. juna ima maksimalan učinak. Utakmica u Beču počela je loše za Srbiju. Austrija je na krilima mahalbašića i Muratija povela 9:2. zatim je Raduljica ušao u seriju, pa smo najpre izjednačili na 12:12, a zatim i rešili prvu četvrtinu u svoju korist. Bilo je 21:18. U drugoj četvrtini odbrana Srbije kao da nije