Милош Биковић на премијери „Леда“ у Ушћу
РТС 27.02.2018

Емотивна и инспиративна прича, рађена према истинитим догађајима, са нашим младим и прослављеним глумцем Милошем Биковићем у главној улози, премијерно стиже 7. марта у 20 часова на платно биоскопа „Синеплекс Ушће“, када ће црвеним тепихом прошетати и српски глумац лично, који ће овом приликом поздравити публику.
Већ дан касније, 8. марта од 20 часова, у свим биоскопима „Синеполекс“ у Србији одржаће се догађај „Вече за даме“, уз филм Лед. На основу писања највећег руског портала посвећеног дешавањима у филмској индустрији, након светске премијере у Москви, овај филм прети да постане један од најгледанијих филмова свих времена! Инспирисан истинитим догађајима, Лед је емотивна прича о девојци којој је љубав помогла да устане из инвалидских колица и да












