(Video) Spektakularan preokret crno-belih: Partizan savladao Budućnost i učinio uslugu Crvenoj zvezdi

Kurir 04.03.2018

Košarkaši Partizana savladali su u dvorani ''Aleksandar Nikolić'' Budućnost iz Podgorice rezultatom 94:83 u 21. kolu regionalne ABA lige.

Košarkaši Partizana savladali su podgoričku Budućnost u sjajnom meču. Gubili su crno-beli na poluvremenu sa čak 14 poena razlike, a onda je usledio spektakularan preokret. Ušli su crno-beli u drugo poluvreme veoma silovito i za jednu četvrtinu uspeli da potpuno preokrenu rezultat. Za 10 minuta Partizan je ubacio čak 31 poen, što je najbolja četvrtina crno-belih ove sezone. Budućnost nije znala šta ih je snašlo dok je domaćin na krilima kapitena