Aleksandar Antić čestitao koleginicama Osmi mart
Blic 08.03.2018 | Blic

Ministar energetike Aleksandar Antić je povodom 8. marta iznenadio članice svog tima jednim lepim gestom. Antić je jutros svojim koleginicama u ministarstvu i vladi poželeo srećan praznik žena. Sve koleginice su od ovog socijaliste tradicionalno dobile crvenu ružu.










![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i lovce“](https://nstatic.net/791/42015791zcrfdd.jpg)

