LE: „Zvezdin“ CSKA šokirao Lion u Francuskoj, Sporting posle produžetaka izbacio „Partizanov“ Plzen (video)

Sportski žurnal 15.03.2018

U četvrtfinale Lige Evrope plasirali su se Atletiko Madrid, Olimpik Marselj, Lacio, Lajpcig, Sporting, Salburg, Arsenal i CSKA

U prvom revanš meču osmine finale Lige Evrope Atletiko Madrid je sa čak 5:1 pobedio Lokomotivu u Moskvi i tako se ukupnim rezultatom 8:1 plasirao u četvrtfinale. Korea je u 16. minutu na dodavanje Kokea pogodio za 1:0, da bi Ribus u 20. „poravnao“ rezultat. U drugom poluvremenu čak četiri gola dali su gosti iz Španije. Dva puta je pogodio Tores, a strelci su bili i Saul Niguez i Grizman. Treba istaći da je Koera, pored gola, imao i dve