Totenhem prvi polufinalista FA kupa, gol i asistencija Nemanje Matića protiv Brajtona

Sportski žurnal 17.03.2018

Londonski Pevci sa 3:0 u gostima savladali Svonsi u Velsu, Mančester Junajted sa 2:0 bolji od Brajtona

Totenhem je prvi polufinalista FA kupa. Pevci su u gostima sa 3:0 savaldali Svonsi, dvostruki strelac bio je Kristijan Eriksen, ali čini se da je Labudove dotukao gol Erika Lamele u nadoknadi prvog poluvremena, kojim je tim iz Londona poveo 2:0. U drugom meču dana Junajted je pobedio Brajton sa 2:0, a igrač utakmice bio je naš Nemanja Matić. On je prvo u 37. minutu maestralno asistirao Lukakuu za gol, a onda je na centaršut Janga u 84. glavom