Partizan - Povratak otpisanog: ''Presudio je taj penal koji je sudija svirao za nas''

Sportske.net 19.03.2018  |  Sportske.net, TV Partizan

Izdržao je sve kritike, a kako se bliži završni deo sezone, ostavlja sve bolji utisak.

Partizan je juče upisao i četvrtu pobedu u nizu. Posle Rada, Čukaričkog, Javor Matisa u Kupu, juče je oružje pred crno-elima položio i Radnik iz Surdulice. Ekipa Sima Krunića dugo je odolevala, ali u drugom poluvremenu Partizan je pojačao pritisak i pogocima Marka Jevtovića iz jedanaesterca, a dva minuta kasnije i Nemanje G Miletića stigao do trijumfa rezultatom 2:0. Posle meča, u izjavi za TV Partizan, levi bek crno-belih istakao je značaj ove