Primera: Bez pobednika u madridskom derbiju, Barselona sve bliža tituli, Valensijin "minimalac"

Večernje novosti 08.04.2018  |  Beta

Duel Reala i Atletika završen nerešenim rezultatom (1:1). Ronaldo doveo domaćina u vođstvo, ali je Grizman izjednačio

Fudbaleri Reala i Atletika odigrali su danas u madridskom derbiju nerešeno 1:1, u utakmici 31. kola španskog prvenstva. Real je poveo u 53. minutu golom Kristijana Ronalda, a bod gostima doneo je Antoan Grizman četiri minuta kasnije, u svojoj 200. zvaničnoj utakmici za Atletiko. PROČITAJTE JOŠ: PRIMERA: Mesi se igrao sa Leganesom, debakl Sevilje u Vigu Taj remi najviše odgovara prvoplasiranoj Barseloni, pošto je odmakla na tabeli, sedam kola pre