Sjajno poluvreme Zvezde, toliko dobro da Alimpijević nije uzeo tajm-aut! (TVITOVI)

Sportske.net 13.04.2018  |  Sportske.net

Aktuelni šampion ima pet poena prednosti na poluvremenu treće utakmice finalne serije plej-ofa ABA lige.

Trći meč finalne serije plej-ofa ABA lige u "Morači" počeo je u sjajnom napadačkom ritmu, a utakmicu je bolje otvorio domaći tim. Budućnost je preuzela kontrolnu nad rezultatom i stigla do šest poena prednost (16:10) ali je Zvezda odgovorila serijom 8:0 koju su napravili Džejms Feldin (5 pts) i Tejlor Ročesti (3 pts). Odmah zatim šampion Crne Gore uzvraća istom merom. Budućnost je vezala osam poena u momentima kada je Zvezda ishitreno rešavala