Premijer liga: Remi Vest Broma i Liverpula, Salah za istoriju, bez golova u meču Votforda i Kristal palasa

Večernje novosti 21.04.2018  |  Beta

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona i Liverpula odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 35. kola Premijer lige

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona i Liverpula odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 35. kola Premijer lige. Ekipa Jirgena Klopa povela je već u četvrtom minutu golom Denija Ingsa, što je bio njegov prvi treći na tabeli sa 71 bodom, dok je VBA i dalje poslednji sa 25. ; Do 72. minuta nije bilo promena rezultata, iako je bilo prilika na obe strane, a nakon toga su usledila velika uzbuđenja na terenu. U tom 72. minutu je na 2:0 za Liverpul