Spartak porazom kod kuće ostao bez šansi za titulu, i Liga šampiona pod znakom pitanja!

Sportske.net 23.04.2018  |  Sportske.net

Fudbaleri moskovskog Spartaka doživeli su poraz u okviru 27. kola ruske Premijer lige.

Aktuelni šampion Rusije poražen je na "Otkritije Areni" rezultatom 1:3 (0:2) od Tereka (Ahmata) iz Groznog. Gosti su poveli u 11. minutu, strelac je bio Mitrišev. Samo 12 minuta kasnije, gosti dolaze do novog gola, ovoga puta strelac je bio Silva Lima. Sa dva gola prednosti u korist Tereka se otišlo na odmor, da bi nakon samo pet minuta igre u nastavku Beriša povisio prednost gostiju na 0:3. Potonule su sve lađe domaćoj ekipi, koja do počasnog