Жоц хоће само најбоље - Вилбекин у Фенеру?

Жоц хоће само најбоље - Вилбекин у Фенеру?

То би значило да Боби Диксон иде из Истанбула...

Обрнуо је игрицу у Еврокупу, узео лову од Дарушафаке, али сад је ред да га видимо на великој сцени. Тихо се помињала и могућност да опет проба у НБА лиги, међутим, изгледа да неће мрднути ни из Турске. Што никако није лоша опција имајући у виду да тамошњи медији пишу да је Жељко Обрадовић решен да Скотија Вилбекина доведе у Фенербахче. Проблем је у томе што 25-годишњи плеј има важећи уговор са Дарушафаком до лета 2019. што значи да би

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »