Ivanović sa dva gola i asistencijom za pobedu Partizana, Nišlijama izmiče Evropa? (video)

Sportski žurnal 26.04.2018

U poslednjem meču trećeg kola plej-ofa Super lige Partizan je pobedio niški Radnički u Humskoj sa 3:1

Prvu šansu na meču imao je Partizan, u četvrtom minutu dupli pas su razmenili Đerlek i Tošić, a mlađi fudbaler domaćih je sa desetak metara šutirao, no pravo u Šaranova. Devet minuta kasnije prva prilika pred golom Partizana i odmah gol. Babić je šutirao sa 25 metara, Jovičić je izbio loptu u korner. Posle ubacivanja iz ugla jedan igrač Radničkog je glavom dodao do Pavkova, a ovaj je takođe glavom smestio u mrežu Partizana – 0:1. Tri minuta