Šokantan meč u Milanu: Juventus ima šampionski gen, Stara dama preokrenula golovima u 87. i 89. minutu (video)

Sportski žurnal 28.04.2018

Izgledalo je da će Napoli imati sve u svojim rukama, posebno kad je Inter poveo protiv Juventusa sa 2:1...

Posle uvodnih 15 minuta izgledalo je da će Juventus lako odbraniti titulu šampiona Italije. Naravno, daleko od toga da je i sada gotovo... Ali, tim iz Torina je na gostovanju Interu poveo lepim golom Koste u 13. minutu, samo dva minuta kasnije isključen je Vekino. Sudija Danijele Orsato mu je najpre pokazao žuti karton, ali posle pregledavanja snimka odlučio je da mu pokaže put u svlačionicu. U finišu prvog poluvremena velika sudijska greška,