Ово је убица који је данас побио 10 људи у школи: Православац грчког порекла, 17-годишњак опседнут оружјем, верује да је рођен да убија! (видео)
Курир 18.05.2018

Убица из Санта Феа, који је данас у пуцњави у школи убио 10 људи и више њих ранио, идентификован је као 17-годишњи Димитриос Пагорциз, саопштили су званичници Тексаса.
Шеф одељења школских полицајаца Волтер Браун потврдио је и да је у околини школе пронађено више експлозивних направа кућне производње као што су молотовљев коктел, "паклене машине" и "цевасте бомбе". Тексас хигх сцхоол схоотинг суспецт идентифиед ас 17-иеар-олд Димитриос Пагоуртзис, лав енфорцемент соурцес телл ЦБС Невс; соурцес цонфирм лав енфорцемент ис сеарцхинг проперти релатед то тхе суспецтед гунман хттпс://т.цо/вИ0ИиН9ЕоД