"Нећу ни име да јој споменем": Ево шта Кијина мајка каже о Луни, као и помирењу њене ћерке и Слобе
Блиц 25.05.2018 | А. Ч.

Кијина мајка Надица признаје да је разговор своје ћерке и Слобе Радановића о њиховој будућности помно послушала. Њихово приближавање прокоментарисала је следећим речима: - Имали су разговор баш као муж и жена. Ја мислим да они мало-помало решавају брачне проблеме, тако ми изгледа. Касније ће заједно одлучити да ли ће наставити или не - каже нам Надица. Кијина мајка на одређен начин је прокоментарисала и говор Лепог Миће који је Слоби рекао да










