Vojvođanska liga – istok: Vrščani pred ciljem

Dnevnik 29.05.2018  |  Dnevnik.rs

Junak u meča bio je Tihomir Kračunjev koji je tri puta savladao golmana domaćina Iliju Hajrovića. Prvo je u 30. minutu glavom izblizine zatresao mrežu, potom u 40. pogodio cilj sa udaljenosti od oko dvadesetak metara, da bi u 43. minutu nakon greške odbrane domaćina zaobišao i golmana i prosto se ušetao u mrežu.

ŽAK - Vršac 2:4 (0:3) KIKINDA: Stadion Vašarište, gledalaca 150, sudija: Mrđa (Pančevo). Strelci: Gavranov u 79. Latinović u 82. za ŽAK, a Kračunjev u 30. 40. i 43. Belić u 66. minutu za Vršac. Žuti karton: Ratko (ŽAK). ŽAK: Hajrović 5 (N. Rankov 6), Mesaroš 6, Berbakov 6 (Feješ 6), Bucalo 5, Važić 6, Latinović 6, Bursać 6 (Gavranov 6), Ratko 7, I. Fučak 6, V. Kitanović 6. OFK VRŠAC: Đulčić 7, B. Blagojević 7, Lukić 7, Beljin (Barić 7), Rankov