Бициклисти је саобраћајац писао казну у пешачкој зони, док је туда пролазио аутомобил. Ево шта полиција каже на то

Блиц 31.05.2018  |  М. С. – З. Ч.
Бициклисти је саобраћајац писао казну у пешачкој зони, док је туда пролазио аутомобил. Ево шта полиција каже на то
Новосађанин је на друштвене мреже поставио снимак на ком се види полицајац како бициклисти пише казну, јер је возио двоточкаша у строгом центру града, у пешачкој зони где је то стриктно забрањено. Спорни снимак изазвао је полемику и лавину коментара у којима су грађани бранили бициклисту, појединци су вербално нападали полицајца јер је писао казну, а било је и оних, који су за то да се закон поштује и да се сваки прекршај мора казнити. Из

Блиц »

Војводина, најновије вести »