Kapiten srpske reprezentacije: Kostarikanci nas neće prevariti
Sputnik 16.06.2018

Fudbalske reprezentativce Srbije neće zavesti porazi tima Kostarike na prijateljskim utakmicama, izjavio je kapiten srpske reprezentacije Aleksandar Kolarov povodom sutrašnjeg meča s reprezentacijom Kostarike na Svetskom prvenstvu u fudbalu, koji će biti odigran u ruskom gradu Samari.
U dve poslednje prijateljske utakmice Kostarikanci su izgubili od Belgijanaca (1:4) i Engleza (0:2). „Uveren sam da će Kostarika biti drugačija nego na prijateljskim utakmicama, a mi se nećemo prevariti zbog njihovih poraza u poslednjim prijateljskim susretima. Sutra će biti teška utakmica s timom koji ima veoma žestoku odbranu i brz napad. Oni su bili u četvrtfinalu pre četiri godine, dobro igraju na velikim takmičenjima, ali mi verujemo u
Dodaj Naslovi.net kao Google izvor










![[VIDEO REPORTAŽA] Od brifinga u bazi do vedara u kanalu: Letački dan sa Helikopterskom jedinicom MUP-a i evropskom „Black…](https://nstatic.net/227/42264227tuhadz.jpg)
