Вучић одговорио Тачију на провокације о границама: Ако су то ставови Албанаца, онда да не губимо време и да ја не долазим!
Курир 21.06.2018

Председник Србије Александар Вучић, упитан да прокоментарише изјаве косовских политичара пред дијалог с Београдом у недељу, каже да нема те батине која ће га натерати да слуша те глупости.
Вучић је рекао да је позвао људе у Бриселу и да им је рекао да, "ако су то ставови Албанаца, онда да не губимо време и да ја не долазим. Рекли су ми молим те да дођеш и да разговарамо". "Ако мислите да има та батина која ће ме натерати да слушам Тачијеве, Хотијеве и такве глупости немојте да ме зовете. Нити сам фасциниран ингениозним идејама нити се плашим. Погрешног сте човека нашли за притиске, зато да не губимо време. Али, ако сте спремни на









