Svaka čast, autsajderi! Salah bez pobede, gol Saudijaca u 94. minutu za 2:1 (foto)

Sputnik 25.06.2018  |  Aleksandar Milačić

Dan 12: Svetsko prvenstvo u Rusiji. Utakmica trećeg kola A grupe Saudijska Arabija — Egipat. Stadion „Volgograd arena“ u Volgogradu.

Saudijska Arabija nije najslabija ekipa grupe A. To je Egipat, sa sve „kraljem“ Salahom. Egipat je igrao loše, dok se kod „arapskih sokolova“ nije videlo da se radi o „revijalnoj“ utakmici. Napadali su i kada su gubili, promašili penal, iz kog je kao heroj izašao El Hadari i time ispisao nove stranice svetskog fudbala, i opet nisu pali. Trudili su se, i to im se vratilo. Koliko im je značila pobeda najbolje pokazuje sreća na njihovim licima,